پشتیبان

پشتیبانی حرفه ای

تیم ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات و درخواست های شما کاربران عزیز است، فقط کافی است یک تیکت ایجاد کرده و منتظر پاسخ ما باشید.


ارسال تیکت »

عضویت آسان

با عضویت در سایت بسادگی میتوانید سفارشات خود را ارسال و از وضعیت سفارشات آگاه شوید. عضویت در سایت بسیار آسان بوده و فقط در چند ثانیه تکمیل خواهد شد.


عضویت در سایت »


آخرین اخبار سایت

چرا وی آی پی اکسپرس؟

مجموعه وی آی پی اکسپرس با هدف همکاری درفروش و تحویل پوشاک و تولیدات نساجی کشور ترکیه در سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد. در حال حاضر عمده فعالیت وی آی پی اکسپرس در زمینه سفارش و تحویل پوشاک درجه یک تولید شده در ترکیه به هموطنان عزیز ایرانی می‌باشد و در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریان، تلاش ما بر امکان سفارش و پشتیبانی ۲۴ ساعته، کاهش هزینه های ارسال و تحویل در حداقل زمان ممکن از تمامی فروشگاه‌های آنلاین ترکیه می‌باشد. شما می‌توانید با سفارش از طریق وی آی پی اکسپرس با حداقل هزینه و زمان پوشاک و اجناس مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

خرید از ترکیه بصورت عمده و جزیی با شرایط ویژه

با توجه به شرایط ویژه ترکیه و استقبال شما عزیزان از موضوع خرید از ترکیه و وب سایت های آنلاین این کشور بر آن شدیم تا سرویس و خدماتی ویژه در کشور ترکیه را فراهم آوریم. گروه وی آی پی اکسپرس با حضور فعال و مستمر در کشور ترکیه امکان خرید انواع کالا بصورت آنلاین و غیر آنلاین و همچنین دریافت و ارسال سفارشات شما به ایران را با شرایط خوبی فراهم آورده است.   برای خرید از ترکیه تنها کافی است لیست کالا و محصولات مورد نیاز خود را از میان وب سایت های معرفی شده و پیشنهادی وی آی پی اکسپرس یا هر وب سایت دیگری که تمایل به خرید از آنها دارید را انتخاب و از طریق ناحیه ی کاربری برای ما ارسال نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط با ما در ارتباط باشید . ما 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم .